PAYLAŞ
whatsapp çıkartma

Son güncelleme ile artık Whatsapp çıkartma desteği sunmaya başladı. Bu sayede aslında rakip uygulamalarda sıklıkla kullanılan ve uzun bir zamandır hayatta olan destek dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’da da yerini almış oldu. Whatsapp çıkartma desteği aynı anda hem Android hem de IOS da devreye girecek.

Sosyal mesajlaşma uygulamalarını kullanan kullanıcılar konuşmalarını daha renkli hale getirmek için GIF ve emojiler kullanmaktan geri kalmıyor. Bir çok mesajlaşma uygulamasında yer alan çıkartmalar son güncellemeye kadar Whatsapp’da bulunmuyordu. Whatsapp, sayısı milyonları geçen kullanıcılarının taleplerine daha fazla direnmedi ve sonunda çıkartmaları içeren güncelleme paketini tamamladı. Artık tıpkı diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi Whatsapp’da da çıkartmaları kullanabiliyor olacağız.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Whatsapp çıkartma desteğinin uygulamaya eklendiği aktarıldı. Yaklaşık 3 hafta içinde tüm dünyada kullanılabilir hale gelecek. Güncelleme hem Android hem de IOS cihazları kapsıyor. Whatsapp Çıkartma lar hem Whatsapp tarafından hem de özel tasarımcılar tarafından tasarlandı. Muhtemelen sayıları hızla artacak. Çıkartma sayısını artırabilmek için Whatsapp gerekli araçları devreye soktu ve tasarımcılar kendi çıkartmalarını tasarlayabilecek konuma geldi. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

whatsapp çıkartma

Whatsapp çıkartma desteğine olan güveni ve heyecanını Whatsapp ekibi şu sözlerle dile getirdi:
“Emoji ve kamera özelliklerinden, durum ve animasyonlu GIF’lere kadar, WhatsApp’ta arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmayı kolaylaştıran yeni özellikler ekliyoruz. Bugün, insanların kendilerini çıkartmalar ile ifade etmeleri için yeni bir yol sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Sohbet içindeki Whatsapp çıkartma larını kullanmak için çıkartma düğmesine basmamız ve herhangi birini seçmemiz yeterli. Ayrıca diğer paketleri artı tuşuna basarak indirebiliyoruz. Güncelleme kademeli olarak son güncellemeyi alabilen tüm Android ve IOS cihazlara gelecek.